MÖBLER / Byråar, sekretärer / Dragkista 13603130

nr 1360 3130

Dragkista

Sengustaviansk, mahogny, Stenskiva, mässingsdekor. Bredd: 118. Djup: 59 cm. Höjd: 157 cm, nyckel

Kondition: små lådorsaknas, slitage, skador, senare skiva

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:55:09